Virály

27. května 2021 14:38

sarka.turcekova@gmail.com

Experti varují před působením krvavého měsíce! Vážně může způsobit, že se páry rozejdou?

Krvavý měsíc může mít podle astrologů na svědomí předčasné ukončení vztahů.

Nedávná nebeská událost, která byla kombinací superkvětinového měsíce a zatmění slunce, díky kterým se měsíc objevil nejen blízko zemi, ale navíc byl k vidění v oranžovo-červeném odstrínu, může podle expertů způsobovat neshody mezi lidmi. Australský astrolog a duchovní poradce Rose Smith se nechal slyšet, že v tomto období dojde k rozpadu mnoha vztahů, a že tím budou ovlivněni všichni – nadvládu totiž bude mít ohnivé znamení, což bude mít za následek, že Lvi, Berani a Střelci budou tlačit na své okolí, aby se tak očistili od toxických situací a vztahů.

Podle astrologa už samotný úplněk ovlivňuje lidi tak, že dělají šílené věci, takže se dá očekávat, že budou lidé o to bláznivější než obvykle, což lže připsat velkému zadrženému emočnímu napětí. Lidé by se podle něj měli snažit toto napětí uvolnit zdravými způsoby a nesnažit se je popřít. I když byl nelze vliv krvavého měsíce popřít, tak se zdá, že vodní znamení jako Rak, Štír a Ryby jím zůstaly neovlivněny.

Astrolog však dodal, že kromě tohoto jevu bude navíc Merkur od 29. května do 22. června v retrográdní formě, což může mít také dopad i na lidi. Merkurové retrogrády jsou o nedorozuměních ve vztazích a problémech s technologií, proto byste si tedy měli zálohovat svá zařízení. Ve vztazích pak jde o to, že nikdy nemůžete předvídat, co druhý udělá nebo řekne – důležité je dát druhému prostor k pohybu. Těšit se můžeme také na zatmění Slunce 10. června.

Sdílejte článek

Přečtěte si také