Virály

11. prosince 2020 18:00

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Helikoptéra omylem zachytila romantický vzkaz muže pro jeho manželku! Co krásného jí vzkázal?

Posádka záchranného vrtulníku letěla nad zalesněnou oblastí a náhodně se jim podařilo zachytit hromadu stromů ve tvaru srdce.

Vrtulník proletěl poblíž vodopádů Kaipara na Novém Zélandu a zachytil uprostřed malého lesa stromy vysazené ve tvaru srdce. Tento neobvyklý nález, nazvaný „srdce lesa“, se minulý měsíc stal virálním na sociálních sítích, když na Facebooku sdíleli jeho fotografie, kterou pořídil šéf posádky vrtulníku Mark „Tinny“ Cannell. To bylo poprvé, co záchranný tým Westpac spatřil srdce stromu, takže k tomu neměli žádný příběh, o který by se mohli podělit. Ale řada komentářů k původnímu příspěvku na Facebooku tvrdila, že to je dílo jistého Wayna Barnesa, který poblíž postavil také dům.

Mělo jít o romantické gesto pro jeho manželku Rosie. Není jasné, jestli Wayne nebo jeho manželka žijí stále blízko tohoto místa, ale srdce lesa je dobře vidět z Kaiparských vodopádů – zejména na podzim. Podle soukromé komunitní skupinou Kaipara Falls je srdce tvořeno listnatými stromy, které se na podzim zbarvují do červenohnědě a vytvářejí ohromující pohled na zeleném a nažloutlém pozadí. Barnesova romantická pocta je patrná nejen z výšky na obloze, ale také při jízdě po Hills Road v oblasti Kaipara Falls, pokud víte, kde a kdy jej hledat.


Přečtěte si také