fb_obrazek
Autor: twitter.com fb_obrazek

FOTO: Kamarádky se vyfotily u jezera. Pak na snímku objevily tuhle děsivou věc. Poznáte, o co jde?

Publikováno: 19.01.2018
Tak tohle by na fotce asi fakt nikdo objevit nechtěl.

reklama

Když chcete pořídit společnou fotku deseti lidí, je opravdu těžké zajistit, aby každý z nich vypadal dobře. Je dost pravděpodobné, že někdo mrkne, nechá otevřenou pusu nebo nahodí fakt divný výraz. Jedné skupině žen ve Skotsku se podařilo vyfotit docela slušný snímek. Když se ale podívali na fotografii znova, zjistily, že je na ní něco opravdu děsivého.

Holly a její kamarádky zůstaly na honosném sídle u jednoho skotského jezera, kde nebyl na míle daleko nikdo další. A to je důvod, proč byly tak zmatené, když na pořízené fotografii zahlédli malého chlapce, který seděl v pozadí a sledoval je při focení. Jen si to představte, užíváte si pohodový víkend, myslíte si, že jen se svými kámoškami, a najednou objevíte takhle strašidelnou věc. Lidé na sociálních sítí z toho byli vyděšeni snad ještě více.

Holly také zveřejnila popis místa, kde pobývali. Sídlo, ze kterého je dnes hotel, bylo dostavěno v roce 1650 a nachází se pouze hodinu jízdy od města Glasgow. Až teď se to ale stane opravdu strašidelné. Místní legenda totiž říká, že zde umřel malý chlapec a teď se pohybuje jak v budově, tak v jejím okolí. Podle knihy Skotští duchové je dítě nazýváno Modrý chlapec a prochází místnostmi, protože hledá svou maminku. Podle autora knihy je také zvyklý přemisťovat předměty kolem sebe a zaměstnanci hotelu se taky setkali s mokrými stopami na chodbě, kam nevedou žádné schody.

Legenda taky praví, že chlapec přes noc zůstával se svými rodiči a trpěl náměsíčností. A právě při jedné ze svých náměsíčných procházek se vydal směrem k nedalekému jezeru, vešel do ledových hlubin a utopil se. Ráno byla jeho mrtvola nalezená celá modrá od zimy a od té doby hosté a pijani v místním hostinci čas od času pociťují přítomnost jeho ducha. Mnoho lidí o této legendě pochybuje a tvrdí, že vznikl až v televizním filmu s názvem Modrý chlapec. Zkuste o tom ale přesvědčit Holly a její kamarádky, které se dost možná probouzely s nočními můrami po celý zbytek výletu.

Duch malého kluka, který se podle legendy utopil v místním jezeře
Autor: twitter Duch malého kluka, který se podle legendy utopil v místním jezeře
Muž objevil na své fotce tuhle neuvěřitelnou věc

FOTO: Muž sdílel na internetu obyčejnou fotku krajiny. Pak na ní objevil tuhle šokující věc. Poznáte, o co jde?

Dívku zavřeli za vraždu kvůli selfíčku. 2

FOTO: Žena sdílela na internetu obyčejné selfie. Poté byla kvůli němu odsouzena za vraždu! Co je na fotce tak děsivého?

reklama