Krasobruslařka Valijevová poprvé od olympiády promluvila 1
Autor: instagram.com/kamilavalieva26/ Krasobruslařka Valijevová poprvé od olympiády promluvila 1

FOTO: Kontroverzní krasobruslařka z olympiády poprvé promluvila. Co vzkázala své trenérce?

rd. Publikováno: 22.02.2022
Ruská krasobruslařka poprvé od olympiády v Číně promluvila. Co vzkázala?

reklama

Krasobruslařka Kamila Valijevová se přes všechen svůj talent a potenciál vyhrávat zlaté medaile v pouhých 17 letech na letošní olympiádě v Číně zapsala do dějin úplně něčím jiným. Zastihl ji totiž dopingový skandál. Stejně jako mnoho dalších ruských sportovců, ani ona za to přitom nejspíš nemůže – tak už to holt v Rusku chodí, že sportovcům jsou podávány nepovolené látky bez jejich vědomí.

Každopádně pár měsíců starý pozitivní test Valijevová připsala na konto omylu, kdy si prý vzala omylem dědovi prášky na srdce. Ať už to bylo jakkoli, dívka se okamžitě stala terčem mediální bouře a když jí tak konečně bylo povoleno soutěžit, podlehla tlaku a ve finále to na medaili nestačilo. Svět ale ihned po jejím vystoupení začal řešit něco jiného – totiž její trenérku Eteri Tutberidzeovou. Ta svěřenkyni v přímém přenosu ostře zkritizovala a její chování ještě chtějí komisaři vyšetřit. Tak či tak je jasné, že pod touto koučkou nemá snadný život žádná z krasobruslařek. O to víc tak ale nyní překvapila reakce samotné 17leté Valijevové, která poprvé od her promluvila. Co vzkázala na sociálních sítích

 

Kupodivu to byla jedna velká děkovačka. Dívka děkovala svým fanouškům, rodičům, přátelům, hlavně ale trenérům – včetně Tutberidzeové – za to, že ji připravili, že ji podporovali, a že tu pro ni byli i v těch nejtěžších chvílích. Což se zdá být napřímo v rozporu s tím, co zbytek světa sledoval v živém přenosu jen pár dní nazpátek. Podle Valijevové jsou to ale mistři ve svém oboru, a za vše jim moc děkuje. No, příliš upřímně to nezní, co?

Krach ruských krasobruslařů 1

Drsná dohra krachu mladé ruské krasobruslařky. Co hrozného jí řekla démonická trenérka?

Millie Bobby Brown (18)

GALERIE: Lidé odpočítávali vteřiny do 18. narozenin hvězdy Stranger Things! Internet je označil za úchyly

reklama