Virály

4. února 2022 20:14

redakce Prima Lajk

FOTO: Lidé obvinili slavnou modelku z nezodpovědné konzumace alkoholu! Vážně pila whiskey tímhle způsobem?

Promovat značku alkoholu je jedna věc, promovat nezodpovědné pití druhá.

Uběhlo sotva pár týdnů, a modelka Kendall Jenner má na triku další kontroverzi. Poté, co se objevila na svatbě své kamarádky v hodně odvážných šatech s výstřihem… no, všude, teď pro změnu podráždila internet způsobem, jakým se rozhodla veřejně promovat značku alkoholu 818.

Oblíbenou americkou značku tequily totiž pila na fotce skrz brčko. U fotky byl popisek: „Mé nejoblíbenější věci,“ a vedle onoho alkoholu ve stejném instagramovém příspěvku byly také fotky jejího psa, auta, nebo koně. Lidé nicméně reagovali konkrétně na ono spojení tvrdého alkoholu a brčka, které označili za nezodpovědný způsob konzumace alkoholu.

Jedna věc je totiž podporovat prodej alkoholu, a druhá v roli influencerky mladých lidí ukazovat způsob pití, který by mohl vést ke zdravotním komplikacím spojeným s předávkováním alkoholem. Slavná modelka, která se může chlubit rekordním počtem fanoušků na Instagramu, se k věci nevyjádřila, jedná se ale v krátké době o další příklad celebrity, která si neuvědomuje, jak velký negativní vliv může její sociální síť mít na ostatní lidi.

Sdílejte článek
Štítky alkohol whisky Instagram modelka alkohol tequila Kendall Jenner Kendall Jennerová nezodpovědné pití

Přečtěte si také