Virály

28. prosince 2021 10:01

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž se narodil s deformací nosu připomínající penis. Jak vypadá po vytoužené operaci?

Američanovi se dlouhé roky posmívali kvůli nosu, který vzhledem připomínal penis.

Velký nos trápí mnoho lidí a vnímají ho jako vadu na kráse. Ne nadarmo patří chirurgické zmenšení nebo upravení nosu k nejčastějším plastickým operacím. K nešťastníkům patřil i sedmapadesátiletý Conrado Estrada z New Yorku, kterému se celé roky kvůli jeho nosu posmívali a ukazovali si na něj. Narodil se totiž se specifickým onemocněním rhinophyma, které způsobilo, že jeho nos vypadal jako penis.

Estradovi, jenž se živí jako dělník a malíř, nedokázal nikdo pomoci a deformace nosu mu způsobovala i potíže při stravování. „Kdykoli jsem se snažil pozřít sousto, strčil jsem si noc do lžíce,“ popisoval muž. Život se mu změnil až před pár měsíci, kdy díky šťastné náhodě poznal ředitele plastické rekonstrukční chirurgie Thomase Roma, který mu přislíbil operaci zdarma.

Zoufalý muž štědrou nabídku s radostí přijal a přiznal, že mu plastická rekonstrukce nosu změnila život. „Myslím, že mi Bůh poslal anděla, aby se o mě postaral,“ přiznal Conrado Estrada, který je ze svého nového nosu nadšený a nemůže si doktora Roma vynachválit.


Přečtěte si také