Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

FOTO: Spící ženu jen těsně minul padající meteorit. Přistál pár centimetrů od její hlavy!

Tamara F. . Publikováno: 15.10.2021
Žena zažila scénu jako z apokalyptického filmu.

reklama

Kanaďanku Ruth Hamiltonovou z Britské Kolumbie probudil uprostřed noci hrůzostrašný budíček. Jen o pár centimetrů ji totiž minulo padající kosmické těleso o velikosti melounu, které proletělo střechou jejího domu a přistálo přímo na posteli. Ženu probudila děsivá rána a padající kusy omítky na její tvář, informoval o události deník New York Post.

Z celého incidentu byla rozespalá žena zmatená a vystrašená. „Vyskočila jsem z postele a rozsvítila světlo. Nemohla jsem přijít na to, co se sakra stalo,“ popsala Hamiltonová novinářům děsivý zážitek. Okamžitě zavolala na policii, kde jí řekli, že by to mohl být kus kamene z nedaleké probíhající stavby. Dělníci však sdělili, že v té době žádné práce neprováděli, ale viděli cosi padat z nebe na zem.

„Měla jsem takový strach, že se mi někdo vloupal do ložnice a vystřelil ze zbraně. Je to až úleva zjistit, že to byl meteorit, co spadnul z nebe přímo do postele,“ řekla Hamiltonová s tím, že si kosmické těleso nechá jako připomínku toho, jak je život vzácný a křehký a kdykoli může skončit.

 

Ilustrační foto

Otec tajně servíroval maso veganské kamarádce své dceři. Přijde vám to za hranou?

Chronická nespavost

ODHALENO: Budíte se kolem 3 ráno? Vaše tělo vám tím dává signál, tvrdí vědci

reklama