Donald Trump Jr.
Autor: profimedia.cz Donald Trump Jr.

FOTO: Syn Donalda Trumpa prodává trička zesměšňující herce Aleca Baldwina. Je to už přes čáru?

Tamara F. . Publikováno: 26.10.2021
Donald Trump Jr. se začal navážet do Aleca Baldwina, který minulý týden nešťastnu náhodou zastřelil kameramanku při filmovém natáčení.

reklama

Minulý týden celým světem otřásla tragédie, která se stala při natáčení westernového snímku Rust, kdy Alec Baldwin nešťastnou náhodou zastřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou a zranil režiséra Joela Souzu. Ve svém prvním veřejném prohlášení po incidentu zdrcený Baldwin tweetoval: „Neexistují žádná slova, která by vyjádřila můj šok a smutek nad tragickou nehodou, která připravila o život Halynu Hitchinsovou, manželku, matku a obdivovanou kolegyni,“ napsal Baldwin s tím, že je ve spojení s její rodinou a nabízí jí veškerou podporu a pomoc.

Ač se zdá být nemyslitelné, že by se našla osoba, která by celou tragickou událost dokázala zlehčovat a zesměšňovat, opak je pravdou. Donald Trump Jr., který je synem bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa a častým kritikem Aleca Baldwina, jen několik dní po incidentu začal prodávat „vtipná“ trička narážející na tragédii, při které přišel jeden člověk o život. Trump mladší si herce dobírá kvůli tomu, že je Baldwin dlouhodobým odůrcem držení zbraní. Trička s nápisem „Zbraně nezabíjejí lidi, ale Alec Baldwin ano,“ se na jeho webových stránkách prodávají za 30 dolarů a na internetu vyvolaly vlnu negativních komentářů a ohlasů. 

 

 

 

Režisér Joel Souza popsal tragický incident

Postřelený režisér poprvé promluvil o hrůzném incidentu s Alecem Baldwinem. Co se stalo na place?

Co vedlo k zastřelení kameramanky? 1

Děsivé události před smrtí zastřelené kameramanky! Co vedlo k jejímu úmrtí?

reklama