Virály

22. září 2020 16:12

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Tento dospělý muž vypadá na 14! Uhádnete, kolik mu ve skutečnosti je?

Tento muž vypadá i přes svůj věk neuvěřitelně mladě. Nejspíš byste mu tipovali kolem 14 let a možná byli ochotní věřit, že už chodí na střední.

Realita je ale úplně jiná. Denis Vashurin se narodil v roce 1987, takže je mu momentálně 32 let. Při pohledu na něj byste ale přísahali, že jde o puberťáka. Denis se kvůli svému vzhledu stal populární na ruských sociálních médiích, protože lidé nemohou uvěřit tomu, kolik let mu ve skutečnosti je. Vlastně jde o muže ve věku, který už by mohl mít rodinu. Denis z toho ale úplně nadšený není, protože vždy, když svůj věk prozradí, nikdo mu nevěří. A tak raději žije na malé vesnici v Rusku, než aby se často vypravoval do města.

Na vesnici už ho každý zná a nikdo nemá nemístné poznámky. Denis tráví rád čas svými koníčky, jako je lov, rybaření, anebo je rád se svou přítelkyní. V rozhovoru Denis přiznal, že si jeho rodiče velmi rychle všimli, že není jako ostatní děti. Vždy byl nejmenší v dané věkové skupině, ale nikdy mu to příliš nevadilo. Jenže jak stárnul, tak se rozdíly začaly prohlubovat a vypadalo to, jako by na rozdíl od jeho vrstevníků přestal stárnout. Zkrátka se s ním zastavil čas. I dnes vypadá na fotkách mezi dospělými jako dítě.

Když si uvědomil, že se už fyzicky nezmění, napřed se z toho cítil nesvůj, ale potom si musel zvyknout. Navzdory tomu, že občas musí prokazovat svůj skutečný věk, žije normální život. V minulosti byl třeba podezřelý z padělání řidičského průkazu, přičemž když policista věk zjistil z dokladů, začal prý vtipkovat o tom, jak mladě vypadá. 32letý muž už se tomu ale moc nesměje, protože je naštvaný, že pokaždé musí něco vysvětlovat. I přes svůj mladý vzhled se cítí plně dospělý a zralý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také