Virály

31. března 2018 14:06

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena přišla o všechny končetiny poté, co se jí stalo tohle běžné zranění! Hrozí vám taky?

Neuvěřitelná smůla.

Už se vám někdy stalo, že jste ráno běhali po bytě a jen co jste se chystali vyrazit do práce, všimli jste si, že jste od krve? Důvodem je většinou nepatrná řezná rána na prstu, ke které došlo během bůhvíčeho. Tato tzv. papírová říznutí většinou nebolí a jsou opravdu nenápadná, jak se ale nyní jedna 54letá žena z Velké Británie přesvědčila na vlastní kůži, i malé zranění dokáže napáchat nedozírné škody.

Marguerite Henderson přišla o všechny končetiny poté, co se dostala do těžké sepse. V prstu se jí totiž po několika dnech vytvořil zánět a nebýt zásahů lékařů, nepřežila by. Marguerite odkládala návštěvu lékaře tak dlouho, až jí museli do nemocnice odvézt její dcery, které si všimly, že matce zešedivěly prsty a začínalo se jí dělat zle.

V nemocnici problém rychle odhalili a jediným řešením byla amputace končetin. Rodina Marguerite už rozjela charitativní kampaň na získání prostředků, díky kterým by mohla 54letá žena získat protézy místo chybějících končetin a k tomu elektrické křeslo. Celý případ je dalším důkazem, jak rychle se může život změnit z idylky v nečekané peklo. Proto bychom si měli vážit každé chvíle se svými bližními.

Sdílejte článek
Štítky zranění nemocnice Velká Británie prst lékař amputace končetiny říznutí

Přečtěte si také