Transsexuálka zveřejnila fotku s vybouleným rozkrokem 2
Autor: Instagram/imogenloxley Transsexuálka zveřejnila fotku s vybouleným rozkrokem 2

FOTO: Žena se vyfotila s boulí v rozkroku! Co krásného tím chtěla dokázat?

Publikováno: 03.05.2019
Transsexuálka se rozhodla zveřejnit fotku svého vybouleného rozkroku právě proto, aby přesvědčila ostatní, že se mají cítit dobře ve svém těle.

reklama

Velmi rázně reagovala 27letá transsexuálka Imogen Loxely z australského Sydney na incident, kdy jinou dospívající transženu obtěžovala skupinka kolemjdoucích jen za to, že měla na sukni viditelně vypoulený rozkrok. Imogen to tak rozčílilo, že si počkala, až teenagerka v bezpečí nastoupí do autobusu, a záhy nato zveřejnila na svém Instagramu fotku své vlastní boule mezi nohama. Chtěla tak ukázat, že i dívky s penisem jsou krásné a plnohodnotné ženy. Dodala, že transsexuálky by se především měly cítit spokojeně ve svém vlastním těle, nikomu jinému nic dokazovat nemusí.

Sama Imogen si prožila přerod z muže na ženu a její rodině a kamarádům údajně nedělá nejmenší problém vnímat ji jako ženu. Událost, které Imogen byla svědkem, se odehrála v centru Sydney. Skupina mužů a žen nejprve začala mladou transsexuálku slovně napadat a chovat se k ní jako ke zvířeti. To všechno jen kvůli tomu, že se jí pod sukní rýsoval penis.

Imogen si nejprve nebyla jistá, jestli má tak kontroverzní fotku sdílet, rozhodla se, ale že to už jen kvůli šíření osvěty. Záhy ale poznala, že udělala moc dobře. Od svých fanoušků totiž po jejím zveřejnění obdržela už tisíce pozitivních a podpůrných reakcí. Na její velmi odvážný snímek se můžete podívat níže.

Transsexuálka zveřejnila fotku s vybouleným rozkrokem 2
Autor: Instagram/imogenloxley Transsexuálka zveřejnila fotku s vybouleným rozkrokem 2
Transsexuální domina chce vypadat jako erotická panna 1

GALERIE: Transsexuálka podstoupila desítky operací, aby vypadala jako erotická panna. Vážně se tahle umělá obluda někomu líbí?

reklama