návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 17 neuvěřitelných proměn lidí, kteří přestali pít. Co s vámi dokáže udělat alkohol?

Mysleli si, že bez alkoholu nedokážou žít. Když se ovšem zbavili své závislosti, jejich život se razantně změnil k lepšímu.
Vydáno: 04.11.2018
Proměny bývalých alkoholiků
Autor: reddit.com Proměny bývalých alkoholiků
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Známé internetové stránky Reddit.com zaplavují v posledních týdnech dojemné příběhy lidí, kteří dlouhou dobu bojovali se závislostí na alkoholu. Dlouhou dobu si mysleli, že bez skleničky v ruce nemohou dát ani ránu. Až po čase zjistili, jak zhoubný vliv má alkohol na jejich tělo i psychiku. Cítili se unavení, na nic neměli náladu a jejich tělo doslova chřadlo.

Rozhodli se proto pro razantní životní změnu, které teď rozhodně nelitují. Jejich život se prudce změnil k lepšímu a někteří z nich vyměnili alkohol za makání ve fitku. A jejich razantní proměna po seknutí s alkoholem bere celému internetu dech. Je vidět nejen na jejich těle, ale také na mnohem šťastnějším a spokojenějším obličeji.

Rozdíl je vidět na první pohled.

GALERIE: Podívejte se, co s vámi udělají cigarety! Fotky dvojčat ukazují obří rozdíl

Pivo přituknutí

Mužská plodnost se zvyšuje s pivem. Kolik piv denně vám zajistí lepší sperma?

Článek je zařazen v: proměna , bez alkoholu , lidé , abstinence , Galerie