Virály

25. září 2020 13:04

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: 25 nejkreativnějších svatebních dortů, které jen tak někde neuvidíte. Z toho se vám budou sbíhat sliny!

Než si řeknete své „ANO“, je toho tolik, co předtím musíte udělat, abyste prožili svůj vysněný svatební den. Jedna z nejdůležitějších věcí je zařízení perfektního svatebního dortu, který musí nejen dobře chutnat, ale i skvěle vypadat. Tohle jsou ty nejkreativnější svatební dorty, které vypadají naprosto božsky.

Jestli ke svatbě něco neodmyslitelně patří, pak je to výběr svatebního dortu. Nejen že je ozdobou svatební tabule, ale odráží vkus snoubenců a je s ním spjato spoustu svatebních tradic. Je proto velmi důležité výběr dortu nepodcenit a vybrat ten nejlepší. V dnešní době jsou velmi populární jednoduché květinové svatební dorty, ale najdou se i tací snoubenci, kteří si přejí originální a kreativní dorty, které jsou jim „ušity na míru“.

Mezinárodně uznávaná cukrářka Maggie Austin, která spolupracovala s celosvětově známými osobnostmi, prozradila, že na výrobu svatebního dortu je potřeba jediné, a to opravdu poznat své klienty. „Na práci s klienty mám nejraději to, že vytvářím návrhy, které odrážejí estetiku každé individuální svatby. Od cukrových květů přes barevnou paletu až po strukturu designových prvků je každičký dort odrazem toho, co daný pár miluje,“ prozradila Maggie. Ať už jste fanoušek komiksů, majitel psů, nebo vášnivý čtenář, svůj vysněný dezert si určitě vyberete.

Přikláníte se spíše k jednoduchým dortům, či vás okouzlily kreativní zákusky z naší galerie?


Přečtěte si také