Virály

12. dubna 2022 14:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Bezzubý muž prošel brutální proměnou. Nyní chce konečně z lásky pokousat přítelkyni

Vysněná krása (3) - Ruda o manželce

V pořadu Vysněná krása se životem zkoušený Rudolf konečně dočkal vytouženého nového úsměvu a zubů, jimiž může přítelkyni splnit netradiční slib.

V oblíbené docu reality show Vysněná krása můžete každý týden sledovat osudy lidí, kteří se chtějí vypořádat se svým těžkým životním příběhem i vadami na kráse a svěří se do péče těch největších odborníků. V pondělí jste tak mohli sledovat smutný osud 57letého Rudolfa, s nímž se život opravdu nemazalil.

Před více než dvaceti lety utrpěl při práci v dole těžký úraz, kvůli němuž málem přišel o život. Ani ve svém dalším zaměstnání však neměl klid. Coby pracovník ostrahy honil zloděje a přišel o zuby. „Kotoučem mi vrazil do zubů a víc si nepamatuji,“ upřesňuje o další příhodě. Od té doby už několik let skrývá svůj úsměv. Jenže ta největší rána života ho teprve čekala. Jeho milované ženě totiž lékaři našli nádor na jícnu a po třech letech boje s rakovinou zemřela. Po tragické události si Rudolf sáhl na dno a i v pořadu je vidět, že smrt manželky neustále velmi bolí.

Nový začátek

Jenže po těžkých ranách osudu přece jen začalo svítat na lepší časy. Rudolf si našel přítelkyni která se shodou okolností jmenuje stejně jako zesnulá žena také Iveta. Právě nová láska stojí také za jeho přihlášením do Vysněné krásy, v níž si chtěl muž konečně splnit svůj velký sen v podobě nových zubů.

„Už mi zbyly jen čtyři zuby. Nemůžu se smát, nemůžu mezi lidi,“ odhalil odvážně pravdu před zrcadlem zdrcený Rudolf. Nového úsměvu se proto nemohl dočkat a milované partnerce, která půlroční cestu k vysněné kráse podstoupila společně s ním, dokonce svěřil, co jí z lásky s novým chrupem udělá. „„Až budu mít zuby, tak tě celou pokoušu,“ laškoval Rudolf s Ivetou a svěřil jí tak svůj „sen“.

Do péče si vzal Rudolfa vedoucí lékař kliniky Alexander Schill. Ten mu nejdřív zbylé zuby vytrhl, do dásní zavedl implantáty a udělal otisky na nové zuby. Už po pár týdnech vyfasoval Rudolf provizorní náhradu. Již ta pro něho znamenala ohromnou změnu, po téměř dvaceti letech bez zubů jich mě najednou plnou pusu.

Poté ho však čekala výuka mluvení, ale musel si oživit také kousání, a dokonce s novým chrupem i cvičit, aby si na něj zvykl. A nutno podotknout, že jeho proměna s novými zuby je opravdu neskutečná! Šťastný Rudolf si navíc sám připravil pro svou partnerku jedno velmi dojemné překvapení. Jaké? Na to se můžete podívat v minulé epizodě Vysněné krásy.

Sledujte pořad Vysněná krása každé pondělí večer na Primě nebo ho můžete dohnat v našem ARCHIVU!