GALERIE: Bývalý mechanik už měl všeho dost a odstěhoval se do jeskyně. Jak vůbec přežívá?

Tamara F. . Publikováno: 15.09.2021
Týpek začal žít jako moderní Fred Flintstone. Chce ukázat lidem, jak se kdysi žilo v době kamenné.

reklama

Jednapadesátiletý Will Lord z Británie je skutečný úkaz. Už od dětství ho fascinovala doba pravěku a spojení s přírodou. Ačkoli se v mládí snažil „zapadnout“ do moderního světa, nikdy se mu to doopravdy nepovedlo. Jeho vášeň pro alternativní prehistorický způsob života nezmizela, a tak začal alespoň pořádat kurzy přežití. Ani to ho však zcela neuspokojovalo a cítil čím dál větší potřebu začít žít jako jeskynní muž.

Jeho životní sen se mu splnil asi před dvěma lety, kdy se odstěhoval do svého skromného obydlí upláceného z hlíny a kamenů. Potravu si obstarává lukem a šípem, nosí kožešiny a naprosto se ztotožnil se životem našich předků v době kamenné. Jednou za pár dní se však Lord musí vrátit zpět do reality moderní doby, ve které má manželku a kurzy o prehistorickém přežití.

Paradoxem je, že jeho nový životní styl a sen se mu splnil díky sociálním sítím a moderní technologii. „Žiju si svůj vysněný život a vděčím za to Instagramu, Facebooku a YouTube. Bez nich by se totiž lidé nedozvěděli o mých workshopech a já bych neměl peníze,“ přiznal upřímně Will Lord.

Psi jsou chytřejší než malé děti

ODHALENO: Dokážou psi zaručeně rozpoznat lháře? Vědci provedli studii a mají jasno!

Nadšený fanoušek si splnil sen a se svými přáteli začal žít svůj život jako hobit

GALERIE: Fanoušek Pána prstenů si postavil vlastní Hobitín! Taky byste zde dokázali žít?

reklama