Virály

17. února 2021 18:18

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Čínská herečka přišla během nepovedené plastiky o špičku nosu! Z těchto fotek vám nebude dobře

Známá čínská herečka Gao Liu nedávno zveřejnila fotky svého poškozeného nosu. Takhle dopadla po plastické chirurgii! Chce před tím ostatní varovat.

Gao Liu, mladá zpěvačka a herečka, která hrála v několika filmech a televizních programech a byla považována za vycházející hvězdu v Číně, v posledních měsících sdílela otřesné fotky ze svojí plastické operace nosu. Založila si kvůli tomu účet na Weibo, kde vysvětlila sledujícím, že její nečekaná nepřítomnost byla způsobena zpackanou operací v jedné z čínských nemocnic. Část její nosní tkáně odumřela a odpadla. Celá procedura údajně trvala 4 hodiny, během kterých měla mít nový nosík. Nečekala, že se to stane počátkem její noční můry. Její nos byl podrážděný a opakovaně se jí do něj dostávaly infekce, až nastala nekróza. Kůže na špičce jejího nosu tmavnul, až nakonec odumřel.

Herečka se původně obrátila na plastickou chirurgii v domnění, že by vylepšení vzhledu mohlo ještě posílit její kariéru. Přítel ji představil plastickému chirurgovi již v říjnu loňského roku a po návštěvě kliniky ve městě Kanton jí bylo doporučeno, aby si nechala udělat jen mírnou úpravu nosu, s tím, že jí bylo řečeno, že se bude moci vrátit do práce jen během několika měsíců. Ukázalo se však, že realita bude jiná. Herečka nyní potřebuje další dva měsíce hospitalizace utratila v přepočtu přes jeden milion korun. Co je ještě horší je to, že poškození nosu bylo natolik rozsáhlé, že nebude schopná podstupit rekonstrukční operaci nejméně po dobu jednoho roku, dokud se tkáň úplně nezahojí.

Není to bohužel zřejmě ojedinělá situace, protože oficiální údaje ukazují, že v roce 2019 počet nekvalifikovaných klinik plastické chirurgie překročil 60 tisíc, což je šestkrát víc než u běžných klinik. Předpokládá se, že toto číslo je nyní ještě vyšší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také