GALERIE: Dvě kamarádky opět zkouší, jak vypadá stejné oblečení na odlišných postavách. Co tím chtějí sdělit?

MilanR. Publikováno: 11.08.2021
Dvě kamarádky a influencerky, které minulý rok dobyly sociální sítě svou módní výzvou, jsou zpátky s další parádní sérií fotek.

reklama

Denise Mercedes a její kamarádka Maria Castellanos se loni staly obřím hitem sociálních sítí a nasbíraly si napříč všemi platformami miliony fanoušků. A stačila jim k tomu jedna parádní výzva. Zatímco plnoštíhlá Denise nosí hrdě velikost 44, její kámoška Maria má s poněkud hubenější figurou velikost 36. Holky se však rozhodly celému internetu ukázat, že na velikosti opravdu nezáleží.

Založily proto challenge „Style Not Size“ (styl, ne velikost), v níž si obě zkouší stejné oblečení jiné velikosti. A obě v něm vypadají nádherně. Chtějí tím dát ostatním ženám jasně najevo, že je jedno, jakou má žena postavu, nádherná může být v jakémkoliv případě. Záleží zkrátka maximálně tak na stylu a našem vkusu a ne na velikosti zadku či našich nohou.

Denise s Marií tak mají jasný vzkaz a chtějí ostatní ženy zbavit zbytečných mindráků. A proto po loňském úspěchu stále přicházejí s dalšími sériemi fotek, v níž své jasné poselství sdělují. A stále se jim to daří na jedničku. Obě totiž vypadají nádherně a není divu, že Denise Mercedes, na jejímž profilu jsou fotografie publikovány, roste počet fanoušků i nadále obří rychlostí.

Ženy se vydaly do fitka jen v namalovaném oblečení

VIDEO: Dvě sexy kočky se vydaly do posilovny jen v tangách a namalovaném oblečení. Reakce ostatních vás dostanou

Dívka se vyfotila ve 12 různých kabinkách. V každé vypadala úplně jinak.

FOTO: Dívka se vyfotila ve stejném oblečení ve 12 kabinkách různých obchodů. V každé vypadala jinak. Jak je to možné?

reklama