Virály

22. prosince 2018 13:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Holka letěla do jiné země, aby se viděla se svým klukem. Stala se ovšem obětí nechutného pranku, který jí zlomil srdce

Holky, na tohle si dejte opravdu bacha!

V dnešní moderní internetové době je tak trochu trendy dělat si z lidí vtípky a plánovat na ně tzv. pranky. Jenže jsou druhy pranků, které jsou neškodné a dokážou vás pobavit. A pak jsou tu pranky nechutné, které zašly daleko za dobré mravy a mohou mít pro její oběť velké následky.

Jeden takový na vlastní kůži prožila 24letá Sophie Stevenson, která se na dovolené v Barceloně potkala s pohledným Jessem Matemanem z Holandska, s nímž si i po odjezdu dlouhou dobu psala. Všechno šlo podle plánu a Sophie myslela, že konečně poznala spřízněnou duši. Když jí pak Jesse pozval na návštěvu do Amsterdamu, neváhala ani vteřinu. Za letenku utratila v přepočtu 10 tisíc korun a nemohla se dočkat, až svého vyvoleného potká. Jenže na letišti na ni nikdo nečekal. A to i přesto, že byla s Jessem domluvená, že ji na letišti vyzvedne. On ovšem místo toho přestal komunikovat. Až po 6 hodinách čekání na letišti dostala dívka zprávu: „Stala ses obětí piggingu.“ Sophie byla rozrušená a ihned mu chtěla odpovědět nazpátek, Jesse si ji ale mezitím zablokoval.

Pigging je nechutný trend vyskytující se převážně na internetových seznamkách, jehož principem je sázení s kamarády, kdo z nich sbalí ošklivější či tlustější holku. A poté se jí tím nejkrutějším způsobem vysměje. Tento hnusný trend vznikl kolem roku 2014. Jedná se pak o další nechutný způsob internetové šikany, která má podrývat sebevědomí mladým ženám a může mít na jejich psychiku nedozírné následky. Sama Sophie se pak na tento trend snažila v médiích upozornit. Nechutný prank jí pak na dlouhou dobu naboural sebevědomí, nyní je ovšem šťastně zadaná a na krutého blbečka nejspíš nadobro zapomněla.


Přečtěte si také