Virály

29. prosince 2021 12:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Krvežíznivá veverka terorizovala město. Kolik lidí hlodavec napadnul a pokousal?

Veverky jsou většinu svého času roztomilá zvířátka a jen málokdo by se jich bál. O tom, že umějí být i agresivní se však na vlastní kůži přesvědčili obyvatelé městečka ve Walesu.

Krvežíznivá veverka totiž ve velšském městě Buckley neřízeně terorizovala město a útočila na důchodce, děti i na domácí mazlíčky. Její řádění trvalo dlouhých osmačtyřicet hodin, během něhož skončilo desítek obyvatel s řeznými ranami a kousanci na rukou. Několik osob dokonce muselo vyhledat i lékařskou pomoc a raději se šlo očkovat proti vzteklině.

Veverčí hrůzovládu definitivně ukončila až 65letá Corrine Reynoldsová, který hlodavce chytila a předala charitativní organizaci Královské společnosti pro prevenci týrání zvířat (RSPCA). Navzdory tomu, že se žena s agresivním tvorečkem skamarádila, skončila i ona pokousaná a poškrábaná. „Během 48 hodin zaútočila na 18 lidí. Začala napadat lidi, kteří vynášeli odpadkové koše do popelnic,“ vysvětlila Reynoldsová. Agresivní veverka musela být nakonec po odchytu utracena, uvedla RSPCA.

Sdílejte článek
Štítky zahraničí hlodavci Wales galerie veverka agresivní hlodavec Buckley

Přečtěte si také