Virály

5. října 2021 15:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Lidé jim nevěří, že už jsou prarodiči. V kolika letech se stal manželský pár dědečkem a babičkou?

Jenni a Richard Medlamovi se stali prarodiči ve věku, kdy si většina lidí teprve zakládá rodinu. Nové role si ale oba užívají a z vnučky mají obrovskou radost.

Angličanka Jenni Medlamová se v pouhých 33 letech stala hrdou babičkou překrásné vnučky Isly-May. Se svým 35letým manželem Richardem se tak stali nejmladšími prarodiči ve Velké Británii. Když jdou po ulici na procházku se svou vnučkou, lidé nemohou uvěřit, že není holčička jejich vlastní dcera.

Oba prarodiče mají z přírůstku do rodiny obrovskou radost a pomáhají své dceři Charmaine, jak to jen jde. Vždyť sama Jenni moc dobře ví, jaké to je být mladou maminkou. Sama totiž porodila Charmaine ve svých 17 letech a vztah s otcem dítěte jí moc dlouho nevydržel. Naštěstí však brzy nato poznala Richarda, který přijal její dceru za vlastní.

„Dokázala jsem se vcítit do její situace, vždyť stejnou jsem sama prožila,“ řekla babička Jenni deníku Daily Mirror. „Řekla jsem jí, že je to její tělo a její rozhodnutí a v každém případě ji podpořím,“ dodala s tím, že sama podporu od svých rodičů neměla. Po prvotním šoku si ale mladí prarodiče svou novou roli velmi užívají a vnučku milují nejvíc nade vše. „Být mladými prarodiči znamená, že budeme mít více času na milovaní svého vnoučete, a to je nádherné,“ přiznala Jenni.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie zahraničí manželé prarodiče galerie kuriozita mladá babička Daily Mirror

Přečtěte si také