Virály

21. září 2021 13:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žhavá babička se věnuje modelingu i v důchodu. Její skutečný věk neuhodnete!

Už má věk na to být babičkou, ale její vzhled na to rozhodně nevypadá.

Sexy žhavá šedesátnice dokazuje, že věk je jenom číslo. Leslie Carletonová ve svých 62 letech předvádí bikiny na billboardech po celém světě a stala se jednou z nejstarších modelek pro Sports Illustrated. A není divu. Vždyť má tak skvělé tělo, že by jí ho mohla závidět kdejaká dvacítka. „Nikdy by mě nenapadlo, že budu v 60 vypadat takhle. Většina lidí mi hádá kolem 40 a jsou v šoku, když jim řeknu, že je mi 62,“ přiznala se smíchem bikiny modelka.

Carletonová se stala matkou už jako náctiletá dívka. Prvního syna měla v pouhých sedmnácti letech a druhého o dva roky později. „Když byli kluci malý, moc se jim nelíbilo, jak dobře vypadám, protože je kvůli tomu spolužáci popichovali. Když byli v pubertě, jejich kamarádi jim pořád říkali, jak jsem sexy. Na to byli alergičtí. Později si pak lidé dokonce mysleli, že jsem jejich partnerka, a to je taky štvalo,“ řekla Carletonová.

Dnes je jejím synům přes 40, dávno mají svoji rodinu a jsou rádi, že je jejich matka tak vitální a může být pro vnoučata skvělým vzorem. V čem ale její tajemství spočívá? Prý se řídí radou své babičky, která byla tanečnicí a jedla vždy malé porce každé 2-3 hodiny. Cvičit ale začala teprve před deseti lety a okamžitě si to zamilovala.

Sdílejte článek
Štítky galerie modeling vzhled starobní důchod Sports Illustrated sexy babička modelka v důchodu bikiny modelka Leslie Carleton

Přečtěte si také