Virály

15. listopadu 2021 11:21

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka říká, že je moc sexy na to, aby chodila s obyčejnými chlapy. Prý randí jen s boháči

Losangeleská dračice prohlásila, že by nikdy nechodila s mužem, který má průměrné auto. Potrpí si totiž na pořádná fára.

Třicetiletá milionářka Danii Banks má úchylku na luxusní a rychlá auta. Sama jich má ve své sbírce 11 a jejich hodnota přesahuje neuvěřitelné 2 miliony dolarů. Může se pochlubit fáry jako Lamborghini Urus nebo Rolls-Royce Ghost. Influencerka, která na Instagramu sdílí peprné fotky a videa ze svého soukromí se sedmi miliony fanoušků, dokonce nabízí půjčení svých čtyřkolových miláčků – samozřejmě za pěkně mastnou částku.

Modelka miluje nejen rychlá auta, ale i muže. Nechodí však s kdejakým chlapem. „Muži, kteří se mnou chtějí chodit, musí vlastnit pořádné fáro,“ prohlásila Danii Banks. „Nikdy bych nechodila s někým, kdo má obyčejné auto. Na to jsem až moc sexy,“ řekla milionářka. Pokud teda vlastníte třeba obyčejnou Toyotu, u téhle slečny pravděpodobně neobstojíte.

Sama Danii, která se mimo sociální sítě živí půjčování luxusních modelů aut, říká, že si měsíčně přijde na 20 tisíc dolarů měsíčně. „Vím, že si každý nemůže dovolit koupit své vysněné auto, a tak mě napadlo, že začnu půjčovat modely ze své sbírky. Nejpopulárnější je asi Lamborghini Urus; lidé si ho rádi půjčují hlavně na víkendy,“ řekla podnikatelka.


Přečtěte si také