Virály

9. dubna 2021 22:59

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Nejošklivější proměna?! Ana má kvůli botoxu největší tváře na světě. Co na to říkáte?

Ukrajinská modelka se stala hvězdou sociálních sítí zejména díky své extrémní vizáži a je považována za ženu s největšími lícními kostmi.

Plastová modelka, i tak přezdívají 32letá ženě Anastasii Pokrishchuk. Ta má kromě celé řady podobných krásek, které jsou na plastické chirurgii jako doma, jednu zvláštnost. Nechala si totiž upravit lícní kosti tak, aby měla co nejostřejší tvary. Kromě toho má také výplně rtů a do čela má aplikovaný botox. Za injekce do tváří utratila během posledních šesti let už přes 45 tisíc korun, rozhodně s tím ale nehodlá skončit. Její už tak dost nepřirozenou tvář doplňují také její dlouhé růžové vlasy. Nechala si také vytvořit umělý pekáč buchet na břiše.

Když zveřejnila fotografie z doby, kdy ještě byla „normální“ ženou, hodně lidí se nestačilo divit. Už si není skoro vůbec podobná. Tváře tehdy měla normální stejně jako rty – možná působila na první pohled obyčejně, ale mnozí by řekli, že to byla krásná žena. Přesto se rozhodla svůj vzhled radikálně proměnit. Tvrdí však, že je takhle šťastná. A jak se teď líbí vám?

Sdílejte článek

Přečtěte si také