Virály

20. července 2019 13:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Obézní manželé zhubli metrák a teď si užívají super sex. Tenhle příběh vás inspiruje

Sex je teď pro manželský pár ze Severní Karolíny mnohem lepší. Hlavně proto, že se před sebou přestali stydět a mají lepší fyzičku.

Marie a Corey změnili celý svůj život, když se rozhodli poprat se se svojí obezitou. Nosili oblečení velikosti XXL a utráceli nesmyslné částky za jídlo. Navíc se ani jeden z nich necítil dobře a nemohli spolu mít pořádně ani uspokojivý sexuální život. Zlom ale přišel v roce 2014, kdy doktor řekl Marii, že jestli takhle bude pokračovat dál, nedožije se ani třicítky. To ji opravdu vyděsilo a konečně se pustila do hubnutí, kdy dodržovala jídlo po malých dávkách šestkrát denně.

Naštěstí její odvaha zhubnout podpořila také jejího manžela, takže změnil jídelníček a začal po vzoru ženy pravidelně cvičit. Oběma se podařilo poměrně rychle zhubnout. Marie zhubla do velikosti XS a její manžel teď nosí z původního 2XL velikost trička S nebo M. Změny se projevily ve všech oblastech, partnerům se rapidně vylepšilo sebevědomí a jejich vztah se posílil. Teď mohou trávit naplno veškerý čas s dvouletou dcerou a zároveň si užívat v sexuální oblasti jako nikdy dřív. Konečně před sebou totiž odhodili veškerý stud.


Přečtěte si také