Virály

5. října 2022 10:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Panic hledá lásku bizarním způsobem. Udělal si billboard, aby si našel holku!

Týpek si dal inzerát na billboard v naději, že najde lásku.

Najít pravou lásku nikdy nebylo těžší. Navzdory všemožným internetovým seznamkám jsou si lidé vzdálenější a mají až příliš vysoké nároky. Být single a hledat známost je zkrátka ustavičný a vyčerpávající boj. Své o tom ví i třiadvacetiletý Brit Ed Chapman, který nikdy v životě neměl rande.

Rozhodl se proto, že je na čase to změnit. Vrhl se do víru seznamování po hlavě a šel s kůží na trh, a to doslova. Nechal si vyrobit obří billboard se svou fotografií a odkazem na e-mailovou adresou (takemeonadate@mail.com), který strategicky umístil u frekventované dálnice. „Dospěl jsem do věku, kdy jsem si pomyslel, že bych měl jít alespoň na jedno rande,“ řekl Ed s tím, že klasické seznamování mu nikdy nešlo.

Jak se ale zdá, originální reklama na lásku opravdu zabírá a mladý Brit se nyní přehrabuje nabídkami na rande. „Hned první mail jsem dostal ve stejný den, kdy jsem u dálnice umístil billboard. Od té doby jsem dostal několik zpráv od žen ve věku od 18 do 48 let,“ prohlásil nadšeně Ed v naději, že konečně najde tu pravou nebo si alespoň užije skutečné rande se vším všudy.


Přečtěte si také