Virály

16. února 2018 16:24

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je 6 dětí, které byly vychovávány zvířaty! Podívejte se na neuvěřitelné příběhy

Každý zná pohádku o Tarzanovi, kterého vychovala opičí matka. Naučil se jejich řeč. Tyto děti zažily něco podobného.

Je to až neuvěřitelné, ale některé děti byly shodou okolností a osudu vychovány zvířaty. Tady jsou nejznámější z nich:

1. VÁŇA – PTÁCI

Ruský chlapec žil se svou matkou v malém bytě, který zároveň sloužil jako voliéra. Matka se o syna ani trochu nestarala a nevěnovala mu žádnou pozornost. Ať to zní opravdu nereálně, výchovy dítěte se ujali všudypřítomní ptáci. V sedmi letech tak Váňa komunikoval pouze cvrlikáním a třepotáním rukou podobně jako to dělají ptáci.

2. TRAIAN – PSI

Traiana vychovávala smečka psů, když utekl od svého otce, který ho týral. Ve smečce žil celé tři roky a je až neuvěřitelné, že přežil. V době útěku byl čtyřletý. Dnes rumunský chlapec žije u své matky a učí se znovu zapojit do společnosti lidí.

3. ROCHOM – DŽUNGLE

Rochom žila v džungli neuvěřitelných 28 let. Ztratila se, když se poblíž místa, kde si hrála, přehnalo stádo buvolů. Mezi lidmi pobyla jen krátce, po čase utekla zpět do džungle

4. NATAŠA – PES A KOČKA

Nataša žila v místnosti pouze se psem a kočkou. Po nalezení, kdy jí bylo kolem pěti let, nebyla schopna mluvit s lidmi ani chodit.

5. JOHN – OPICE

John utekl do džungle v Ugandě poté, co viděl vraždu své matky. Zabil jí jeho otec. Žil v tlupě s opicemi několik let. Johna se po nalezení podařilo opět zcivilizovat a nyní vede normální život.

6. OXANA – PSI

Oxana žila na dvorku, zatímco rodiče normálně uvnitř domu. Jednalo se o těžké alkoholiky a dceru vyhodili jako tříletou. Byla vychovávána psy celých 5 let. Naučila se jejich návykům. Dnes žije v sociálním zařízení, kde je pod dohledem, ale vyjádřila se, že je jí mnohem lépe v blízkosti psů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také