Virály

4. prosince 2020 10:58

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: Týpek kreslí ilustrace z pracovního prostředí. V tom se zaručeně poznáte!

Práce v kanceláři může být mnohdy stresující a psychicky náročná, zejména pokud máte na starosti důležitý projekt. Nejlepším způsobem, jak se s tím vypořádat, je neztrácet humor za žádné situace. Pokud jste z práce neustále vystresovaní, v tomto komiksu se určitě poznáte a zasmějete se.

O náročném zaměstnání a práci v kanceláři ví své i umělec, který vytváří vtipné ilustrace s názvem „Work Chronicles“. Komiksy jsou plné vtipných a trefných situací z pracovního prostředí, které je většině lidí hořkosladce známé. V obrázcích se odráží vtipné okolnosti, se kterými se dennodenně setkáváme – od nerealistických očekávání a pochybných rozhodnutí vedení až po otravné kolegy.

„Moje láska k malování začala už v útlém dětství, kdy jsem pokreslil snad všechny své sešity ve škole,“ svěřil se umělec. „Na vysoké škole jsem vytvářel komiksy i pro své spolužáky, ale s nástupem do práce jsem toho nechal. Po několika letech jsem se ale rozhodnul, že se k ilustracím vrátím a udělal jsem dobře. Komiksy z pracoviště jsou teď mým hlavním tématem a lidem se to líbí,“ doplnil.


Přečtěte si také