Virály

16. září 2020 19:24

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Týpek seděl na záchodě a do penisu se mu zakousl had! Z těchto snímků vám nebude dobře

Scéna jako z hororu. Když osmnáctiletý kluk seděl na záchodě, z ničeho nic na něj zaútočil had, který byl v záchodové míse.

Na tuhle příhodu asi chlapec jen tak nezapomene. Zatímco osmnáctiletý Siraphop Masukarat seděl na záchodě a projížděl si telefon, tak jako to dělá spousta z nás, vystartoval po něm přímo ze záchodové mísy had! A samozřejmě se mu zakousl do těch nejcitlivějších míst. Had se mu zakousl přímo do penisu. Mladík se snažil hada nějak setřást, jenomže had se držel jeho přirození pevně. Díky tomu zakrvácel celou koupelnu, což bylo v té chvíli asi tak to poslední, co ho muselo trápit. Hada musel přiskřípnout mezi dveře, aby jeho penis pustil. Had se pak odplazil zpátky do záchodu.

Mladíka pak okamžitě převezli do nemocnice, kde mu museli zranění zašít. Na špičce penisu si kousnutí od hada vysloužilo tři stehy, což na takhle citlivé místě není zrovna málo – nechtějme ani jen pomýšlet, jaké to asi muselo být, když mu ránu zašívali… Mladík pochází z thajského města Nonthaburi, kde se taková věc občas stává. Odchytávání hadů ze záchodového potrubí není nic zase tak neobvyklého. Když však přišel do koupelny, ničeho si nevšiml, takže se had musel vynořit z potrubí právě ve chvíli, kdy zrovna seděl na záchodě a měl mobil v ruce.

Mladík měl přitom štěstí, že had nebyl jedovatý, a tak si vystačil jen s antibiotickou mastí. Kdyby ho však kousl jedovatý had do takhle citlivé části těla, mohl by během krátké chvilky zemřít. Momentálně se už postupně zotavuje ze svého nezáviděníhodného zranění.


Přečtěte si také