návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Žena během života porodila 69 dětí. Tomuto příběhu jen stěží uvěříte

Říká se, že děti jsou zlatíčka a každá žena by měla zažít ten pocit, až se stane matkou. Ale tahle žena to vzala poněkud… zodpovědně.
Vydáno: 14.01.2019
Velká rodina.
Autor: Unknown photographer / commons.wikimedia.org Velká rodina.

Ač je to k neuvěření, historie zná ženu, která dala během 18. století život 69 dětem. Jmenuje se Valentina Vassilyeva, pochází z Ruska a je zapsána ve Guinnesově knize rekordů s největším počtem dětí, které kdy žena porodila. S manželem žila mezi lety 1707 až 1782 a zemřela ve věku 76 let. Během této doby porodila 69 dětí a jen dvě z nich zemřely.

Z toho měla 16x dvojčata, 7x trojčata a 4x čtyřčata. Děti ale rodila hlavně mezi lety 1725 až 1765, což nám dobu rození omezuje na 40 let. I když to vypadá neuvěřitelně, je to tak. Jedno těhotenství trvá asi 40 týdnů. Ale když má žena v děloze víc dětí, tak se může velmi urychlit. Takže podle výpočtů mohla mít Valentina například těhotenství na 37 týdnů s dvojčaty, 32 týdnů těhotenství s trojčaty a 30 týdnů těhotenství se čtyřčaty.

Když si to sečteme, tak dostaneme 936 týdnů. Rok se skládá z 52 týdnů. Výsledkem je, že chodila s břichem celkem 18 let ze čtyřiceti let, ve kterých mohla děti rodit. A to už reálně vypadá, ačkoliv většina z nás už si to nedovede vůbec z dnešního pohledu představit. Husté, že?

Jaký bude váš sexuální život v roce 2019? 1

ODHALENO: Sex na prvním rande zaručí pohádkový vztah, tvrdí studie. Proč byste na to měli hned vlítnout?

Žena prodělala poslední chemoterapii. Takový dárek jí připravil její manžel

VIDEO: Žena prodělala poslední chemoterapii. Její manžel jí připravil neskutečný dárek!

Článek je zařazen v: těhotná žena , 69 dětí , nejvíc dětí na světě

reklama