Virály

29. listopadu 2018 13:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena nafotila v den plánované svatby romantické fotky se zesnulým snoubencem. Tohle vás dojme k slzám

Měl to být nejšťastnější den v jejím životě. Místo toho musela na svého milovaného jen s láskou vzpomínat a vzdala mu tu největší poctu.

Američanka Debbie Gerlach se na svou svatbu těšila, ostatně jako každá žena, už od svého dětství a představovala si ji jako ten nejromantičtější den ve svém životě. Jenže místo toho zažila v den své plánované svatby jeden z nejsmutnějších dnů. Debbie byla zasnoubená se svou životní láskou Randym. Osm měsíců před plánovaným velkým dnem však její milovaný zemřel při dopravní nehodě, když ho při jízdě na motorce srazil na stopce nesoustředěný řidič auta.

Debbie se v té době zhroutil celý svět a před blížícím se termínem jejich svatby bolest samozřejmě nepovolovala. Ona se ovšem odhodlala k opravdu dojemnému kroku, který nyní bere dech všem lidem na internetu. V den plánované veselky si oblékla vybrané svatební šaty a na jimi předem vybraném místě pořídila romantické svatební fotografie, do kterých byl její zesnulý partner posléze přidán pomocí Photoshopu. Debbie tak chtěla vyjádřit, jak moc jí Randy chybí, co všechno pro ni znamenal, a jak nepopsatelná díra po něm zůstala. A výsledek opravdu dojímá k slzám.


Přečtěte si také