Virály

24. června 2019 14:15

redakce Prima Lajk

Hra o trůny vystřihla obří brutální bitvu plnou zlovlků! Proti komu měli útočit?

V poslední sérii Hry o trůny jsme se málem dočkali obří bitvy plné zlovlků.

Prach po finální sérii Hry o trůny se konečně usadil a většina lidí už touhle dobou ví, jestli byla s koncem největší seriálu všech dob spokojena, nebo ne. Na jedné věci se ale snad shodneme my všichni, totiž že poslední řada seriálu nabídla pár opravdu velkolepých scén, které z hlavy jen tak nevymažeme. Teď však jeden z režisérů poslední série, Miguel Sapochnik, prozradil, že to mohlo být ještě epičtější.

V jednu chvíli totiž byla v plánu i obří bitevní scéna mezi 50 zlovlky a nemrtvým drakem. Zlovlci se pochopitelně v posledních letech dost řešili. Jejich použití se tvůrci vyhýbali z důvodu rozpočtu, tak nějak přece jen všichni doufali, že se v závěru ale ještě pořádně ukážou. Místo toho jsme však dostali Jona, na kterého lidi málem volali ochránce zvířat za to, jak se ke svému Ghostovi choval, a to bylo de facto všechno. Nicméně jak už jsme řekli, v plánu byla tahle brutální bitva mezi zlovlky a drakem ve třetí epizodě, nakonec z ní ale sešlo, protože tvůrci měli pocit, že by to působilo až moc akčně a přehnaně, a tak raději vsadili na drama a emoce.

Tak ještě štěstí, že fanouškům předlohy zbývají dvě knihy do konce, a na takovou bitevní scénu stále může, alespoň na stránkách knih, dojít. Přáli byste si ji?

Sdílejte článek
Štítky bitva drak režisér fanoušci John Snow Hra o trůny tvůrci zlovlci

Přečtěte si také