Jak je to s Namorovými trenkami v Black Pantherovi? 1
Autor: Marvel Entertainment Jak je to s Namorovými trenkami v Black Pantherovi? 1

Hvězda Black Panthera reagovala na kauzu kolem penisu. Opravdu mu ho museli ve filmu zmenšit?

rd. Publikováno: 25.11.2022
Herec z Black Panthera reagoval na bizarní kontroverzi okolo jeho trenek.

reklama

Tento měsíc do kin vtrhnulo pokračování komiksového Black Panthera, v němž se především skládala pocta zesnulému Chadwicku Bosemanovi, zatímco se řešil jeho nástupce, představení nových postav a taky příchod jednoho ikonického záporáka. Jenže právě Namora hraného hercem Tenochem Huertou nyní lidé na internetu rozebírali z poněkud jiných důvodů, než asi tvůrci doufali.

Na Twitteru se totiž začala před pár dny šířit dvojice fotek, kde na jedné straně má herec na trenkách bouli od penisu a na té druhé je zakrytá. Vznikla tak vskutku vtipná konspirační teorie, že někdo v Marvelu dostal za úkol digitálně „penisovou bouli“ odstranit, aby náhodou děti nebyly vystaveny něčemu, co by přitom bylo jinak docela normální. Nyní se k situaci vyjádřil i samotný herec.

 

No a nepřekvapivě celou záležitost smetl ze stolu s tím, že musí všechny zklamat, ale fotka bez boule je podle jeho slov skutečná, zatímco ta s boulí Photoshop. Prý by normálně chtěl takhle chlácholit své ego, ale tak dobře na tom zkrátka zase není. Inu, internet byl zase jednou nadrženější, než by asi bývalo vhodné.

Chris Hemsworth si chce dát od všeho pauzu

Hvězda Thora si dává hereckou pauzu. Chrisu Hemsworthovi hrozí tato vážná nemoc!

reklama