Virály

25. listopadu 2022 13:20

redakce Prima Lajk

Hvězda Black Panthera reagovala na kauzu kolem penisu. Opravdu mu ho museli ve filmu zmenšit?

Herec z Black Panthera reagoval na bizarní kontroverzi okolo jeho trenek.

Tento měsíc do kin vtrhnulo pokračování komiksového Black Panthera, v němž se především skládala pocta zesnulému Chadwicku Bosemanovi, zatímco se řešil jeho nástupce, představení nových postav a taky příchod jednoho ikonického záporáka. Jenže právě Namora hraného hercem Tenochem Huertou nyní lidé na internetu rozebírali z poněkud jiných důvodů, než asi tvůrci doufali.

Na Twitteru se totiž začala před pár dny šířit dvojice fotek, kde na jedné straně má herec na trenkách bouli od penisu a na té druhé je zakrytá. Vznikla tak vskutku vtipná konspirační teorie, že někdo v Marvelu dostal za úkol digitálně „penisovou bouli“ odstranit, aby náhodou děti nebyly vystaveny něčemu, co by přitom bylo jinak docela normální. Nyní se k situaci vyjádřil i samotný herec.

No a nepřekvapivě celou záležitost smetl ze stolu s tím, že musí všechny zklamat, ale fotka bez boule je podle jeho slov skutečná, zatímco ta s boulí Photoshop. Prý by normálně chtěl takhle chlácholit své ego, ale tak dobře na tom zkrátka zase není. Inu, internet byl zase jednou nadrženější, než by asi bývalo vhodné.

Sdílejte článek
Štítky film Twitter Penis Marvel herec penis trenky Internet Marvel Comics Black Panther Namor Tenoch Huerta

Přečtěte si také