Virály

11. října 2021 12:48

redakce Prima Lajk

Influencerka zažila nejhorší rande všech dob. Neuvěříte, co jí týpek udělal!

Snad každý někdy zažil mizerné rande. Čím si ale prošla tahle žena, nemá jen tak obdoby.

Nejhorší rande všech dob, alespoň tak popisuje influencerka a zpěvačka Elyse Myers ve videu na TikToku jednu šílenou schůzku, kterou zažila. Všechno to začalo, když ji jeden muž pozval přes internet na večeři. „Týpek mi zčistajasna napsal, že se mu líbím a chtěl by mě pozvat do restaurace,“ popisovala Elyse ve videu. Mladá žena se schůzkou souhlasila, a tak přijela ke svému nápadníkovi autem, aby poté společně zašli na jídlo.

První, ne tak vřelé uvítání, jak si představovala, však přišlo záhy. Muž jí sdělil, že ztratil klíče od auta a požádal Elyse, zda by nemohla řídit. Ta mu vyhověla a vydali se vstříc prvnímu rande. Nápadník ženu nasměroval k okénku rychlého mexického občerstvení Taco Bell a objednal 100 kousků tacos. Další rudá vlajka se však dostavila prakticky okamžitě. Muž se začal Elyse omlouvat, že si zapomněl peněženku, a tak musela celou směšně velkou objednávku zaplatit sama.

Poté se vrátili k muži domů, kde bydlel se svým otcem, rozbalili jídlo a začali večeřet. „Bylo to tak trapné. Nikdo nic neříkal, jen jsme potichu seděli u něj v kuchyni a žvýkali tacos. To ale pořád nebylo to nejhorší,“ vzpomínala Elyse s tím, že za chvíli k nim přišel jeho otec a bez jediného slova u nich stál a jedl jim večeři. Jakmile všichni dojedli, muž se obrátil k Elyse a zeptal se jí, zda by nechtěla vidět jeho ložnici. „To byl přesně ten okamžik, kdy jsem se rozhodla utéct,“ řekla. Sebrala všechno nedojedené tacos a rychle běžela pryč. Asi není nutno dodávat, že druhé rande už nikdy neproběhlo.

Sdílejte článek
Štítky večeře rande online seznamování schůzka TikTok Influencer randění taco randění Elyse Myers Glen Bell

Přečtěte si také