Virály

15. prosince 2022 15:32

redakce Prima Lajk

Itálie řeší fotbalový skandál. Bývalý premiér slíbil hráčům autobus plný prostitutek

V Itálii není skandál jako skandál.

Silvio Berlusconi je bývalý italský premiér, který nějakou záhadou po svém neslavném odchodu z vlády neskončil ve vězení za korupci. Místo toho je na svobodě, vlastní fotbalový tým a teď má na krku další skandál. Na veřejnost totiž uniklo video, kde slibuje svým hráčům, že jim nechá přivézt autobus plný prostitutek, když porazí jejich odvěkého rivala z klubové soutěže.

86letý bývalý politik, jenž má sám bohatou historii incidentů s prostitutkami, dokonce i nezletilými, na záznamu doslova říká, že když hráči porazí Milán, Juventus nebo některý z těchto top klubů, přiveze jim až do kabiny autobus plný ku*ev. Údajně to mělo padnout během vánoční večeře, kam Berlusconi své hráče pozval.

Bývalý premiér později na svém Instagramu uvedl, že šlo pochopitelně o vtip a že nechápe, jak může takový nevinný žertík vyvolat takovou kontroverzi. Dříve Berlusconi vlastnil také AC Milan. V roce 2018 si ovšem pořídil tým z Monzy, který je v současnosti v Serii A na 14. místě.

Sdílejte článek
Štítky Itálie Instagram fotbal Monza skandál prostitutky Silvio Berlusconi AC Milan Juventus FC Itálie Silvio Berlusconi AC Monza prostitut

Přečtěte si také