Virály

12. července 2021 13:38

brejsova.t@gmail.com

Kosmetička odmítá zákaznice, které jsou očkované proti koronaviru. Jaký má pro to důvod?

Kosmetička ze Skotska uvedla, že nebude poskytovat služby lidem, kteří dostali vakcínu proti Covidu-19.

Sarah McCutcheonová, která provozuje ve skotském Glasgow kosmetické a wellness služby, na svém Instagramu uvedla, že odmítá všechny zákazníky, kteří byli očkovaní proti koronaviru. Sarah není první, která si vyhradila právo nepřijmout zákazníky, již jsou očkovaní; stejné stanovisko zaujalo i australské kadeřnictví.

Majitelka kosmetického salonu napsala, že se její postoj nezmění. „Rozhodli jsme se, že nebudeme přijímat žádné očkované zákazníky, respektujte, prosím, naše rozhodnutí. Je to svobodná a osobní volba každého,“ napsala Sarah. Je trochu ironické, že majitelka salonu požádala o respektování její volby a názoru, ale odmítla obsloužit zákazníky, kteří se svobodně rozhodli pro vakcínu.

Reakce v komentářích na sebe nenechaly dlouho čekat a strhla se obrovská vlna kritiky. „Ty blázne! Potřebuješ lepší vzdělání,“ zněl jeden z komentářů. „Takže ohrožená skupina lidí, tj. pacienti s rakovinou, kteří se nechali naočkovat, aby se chránili, jsou kvůli vám diskriminovaní!“ ozvalo se také v komentářích.

Myslíte si, že je majitelka salonu v právu?


Přečtěte si také