Virály

23. března 2021 09:24

redakce Prima Lajk

LIKE HOUSE přichází o jednu ze soutěžících! Proč musela z reality show odstoupit?

Měla být společně s ostatními soutěžícími zavřena tři měsíce ve vile a bojovat o půl milionu korun, nakonec však musela influencerka svou účast zrušit. Proč?

Už brzy startuje na obrazovkách televize Prima nová reality show plná influencerů LIKE HOUSE. Mladé internetové hvězdy budou zavřeny po dobu tří měsíců ve vile, kde budou lidé sledovat jejich radosti, strasti, ale také plnění náročných výzev. A ten, kdo v diváckém hlasování přes aplikaci získá nejvíc hlasů, vyhraje půl milionu korun. O pořadu se už nyní na internetové scéně hodně mluví a je jasné, že nás čeká pořádná jízda. Bohužel se ale bude muset obejít bez jedné ze soutěžících.

Své odstoupení ze soutěže totiž oznámila mladá a talentovaná influencerka a tiktokerka Barbora Chvojková. „Tímto oficiálně odstupuju z reality show LIKE HOUSE. Mám k tomu osobní důvody. Je toho na mě moc s nemocnicí a se školou. Snad budu mít někdy podobnou možnost v jiné situaci, než jsem teď,“ napsala Bára na Instagram. Jako studentka zdravotní školy má totiž povinnost pomáhat v nemocnici v souvislosti s pandemií a nápor spojený s prací ve zdravotnictví a se školou je zkrátka obrovský. Což jsou samozřejmě důvody, jež jsou v dnešní složité době více než pochopitelné.

Pořad LIKE HOUSE ale i přes nečekanou ztrátu jede samozřejmě dál a Báry odchod natáčení nijak neovlivní. „Respektujeme rozhodnutí Báry a plně ji podporujeme v tom, co je v tuto chvíli nejdůležitější – pomáhat nemocným. Držíme jí palce, aby vše zvládla. Přípravy na natáčení pokračují podle plánu. Nyní zvažujeme, zda do show vybereme nového účastníka,“ říká kreativní producent Pavel Nosek.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také