Virály

10. srpna 2021 11:43

redakce Prima Lajk

Lupič se vloupal k ženě do domu, poté hořce litoval. Co mu žena za trest uřízla?!

Policie ve městě Leigh ve Velkém Manchesteru vyšetřuje případ pokusu o ozbrojenou loupež, po kterém skončil zraněný sám útočník. Žena totiž chránila své dceři život tak urputně, že lupiči uřízla varlata.

Čtyřicetiletá Wendy Reynolds policii vypověděla, že byla doma sama s dcerou, když se k ní ve dvě ráno vloupali dva ozbrojení lupiči s mačetou. Podle všeho hledali cennosti a byli velmi nebezpeční. Žena se schovala v ložnici, kde na posteli viděla položenou mačetu, kterou tam zanechal jeden z lupičů, zatímco prohledával její dům. „Zkoušela jsem ji přikrýt peřinou, ale jeden z mužů začal mačetu hledat a slyšela jsem, jak jeden z nich říká: Bez toho odsud neodejdeme,“ vypověděla napadená žena.

Žena začala panikařit a strachovala se o život její malé dcerky, a tak šly všechny obavy najednou stranou. Bezmyšlenkovitě popadla jednoho z útočníků za varlata a držela je tak pevně, co to šlo. „Chtěla jsem mu zabránit, aby opustil dům,“ řekla Reynolds. „Zloděj ale začal křičet na toho druhého, aby mu přišel pomoct a já jsem zpanikařila a ty varlata mu uřízla,“ dodala.

Po tomto děsivém incidentu druhý útočník napadl čtyřicetiletou ženu několika údery do hlavy, přičemž jí způsobil i tři zlomeniny kolem očního důlku a řeznou ránu ruky. Oběma lupičům se podařilo uprchnout se značkovou kabelkou, mobilním telefonem a iPadem. Policie ozbrojené zloděje však po několika chvílích dopadla a poslala je do vězení, kde si nějakou dobu pobudou.


Přečtěte si také