Ilustrační foto
Autor: istock.com Ilustrační foto

Manžel udal svoji ženu na policii za to, co řekla ze spaní. Myslíte, že udělal dobře?

Tamara F. . Publikováno: 19.01.2022
Zachoval se manžel správně?

reklama

Když začala sedmačtyřicetiletá Ruth Fortová, která pracovala v pečovatelském domě, zběsile utrácet tisíce dolarů, přišlo to jejímu manželovi Antonymu nezvykle podezřelé. „Kde by vzala najednou tolik peněz?“ honilo se mu hlavou. Nepříjemný pocit ještě zesílil ve chvíli, když uslyšel Antony svou ženu mluvit ze spaní něco o penězích. Neváhal ani chvíli a rozhodl se prohledat její kabelku, v níž našel debetní kartu důchodkyně, o kterou se Ruth starala.

Najednou to do sebe všechno zapadlo. „Nemohl jsem tomu uvěřit,“ řekl zklamaně Antony. „Když se Ruth probudila, udeřil jsem na ni a ona se ke všemu přiznala. Tu starou důchodkyni na invalidním vozíku okradla o více než 200 tisíc korun. Nemohl jsem se na ni ani podívat a řekl jsem jí, aby si sbalila kufry a odešla. Bylo to srdcervoucí,“ nechal se slyšet zdrcený manžel.

Protože věděl, že by se Ruth nešla na policii přihlásit sama, udělal to Antony za ní. „Miloval jsem ji, ale přesto jsem věděl, že nemám jinou možnost než ji nahlásit,“ vysvětlil manžel. Soudce Antonyho pochválil za „úctyhodný čin, který byl pro něj nesmírně těžký“ a Ruth dostala 16měsíční podmíněný trest. „Můj vztek už je menší a nyní chci své manželce pomoct,“ řekl muž i přesto, že k manželce zprvu cítil odpor.

Nuda v práci vyvolala ve Frédéricovi syndrom vyhoření

Týpek dostal odškodné za to, že se v práci moc nudil. Nicnedělání mu prý zničilo zdraví

Senioři si nechtěně zpestřili odpoledne

Žena omylem donesla synovy sušenky s trávou do domova důchodců. Muži teď hrozí vězení

reklama