Virály

10. ledna 2022 09:23

redakce Prima Lajk

Matka vytvořila obří billboard, aby našla své dceři lásku. Vyšlo jí to?

Maminka se aktivně zapojila do hledání partnera pro svou třicetiletou dceru.

Beth Davisová z amerického města Boston už skoro dvě desetiletí bojuje s rakovinou prsu. Poprvé jí karcinom diagnostikovali v roce 2004, přičemž díky chemoterapii a podpoře rodiny zvládla zákeřnou nemoc porazit. V červnu 2020 se u ní však rozvinula metastatická rakovina prsu, která se postupně rozšířila i do jejích kostí.

Jednašedesátiletá Beth, která má třicetiletou dceru Molly, věděla, že už jí možná nezbývá mnoho času, a tak se rozhodla si zahrát na amorka. Se souhlasem své dcery vytvořila pro Molly profil na seznamce, která umožňuje nechat přátele a rodinu si zahrát na dohazovače. Jakmile se o posledním Bethině přání dohodit dceři chlapa dozvěděla zakladatelka seznamky, rozhodla se pomoci a zmíněný profil nechala vystavit rovnou na Times Square v New Yorku.

Beth v rozhovoru pro CNN řekla, že jediné, co si přeje, je vidět svou dceru šťastnou. „Je chytrá, zábavná a umí si ze sebe udělat legraci. Dokáže tvrdě pracovat, ale vždy to vyváží i zábavou. To na ní opravdu obdivuji,“ řekla hrdá maminka. Dcera Molly se svěřila, že jí nevadí matčino úsilí najít jí vhodného partnera, naopak. „Moje máma s tátou se vždycky podpořili a opřeli se o sebe. To je to, co hledám,“ přiznala Molly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také