Virály

22. února 2022 10:25

redakce Prima Lajk

Muže před 50 lety unesli mimozemšťané. Nyní nás přišel varovat před pandemií a třetí světovou válkou!

Američan prohlašuje, že mu mimozemšťané na palubě UFO ukázali vize budoucnosti naší planety.

Psal se rok 1973, když devatenáctiletý Calvin Parker a jeho starší kamarád Charlie Hickson rybařili na břehu řeky v Mississippi. Z ničeho nic však poblíž vody přistál modře blikající objekt, ze kterého vylezla podivná stvoření s humřími drápy, ušima podobnýma mrkvi a robotickými ústy a odnesla kamarády dovnitř objektu.

Parker řekl, že jim tam byly vevnitř ukázány děsivé události z minulosti, ale i ty, které lidstvo čeká v budoucnost – tedy nyní. Vize se měly týkat smrtící pandemie koronaviru, která bude nesrovnatelná k moru, a co horší, Parker viděl i předpověď ohledně blížící se třetí světové války. „Na palubě UFO jsem měl dokonce zážitek podobný smrti,“ řekl vyděšený Parker po incidentu.

„Byla mi vysáta krev a nahrazena něčím, co nikdo neví, co je. Potom mi ta stvoření ukázala děsivé věci z minulosti, přítomnosti i budoucnosti,“ nechal se slyšet muž, který o svém zážitku dokonce sepsal knihu a navštěvuje Mezinárodní kongresy UFO. „Asi bych to nazval prokletím, protože od sté doby mám velké zdravotní problémy,“ dodal a přiznal, že mu byla diagnostikováno pokročilé stadium rakoviny.

„Nechci, aby si lidé myslela, že jsem psychopat, protože nejsem,“ řekl jednoduše Parker, kterého setkání s mimozemšťany změnilo a nyní chce po letech opět varovat lidstvo před možnou hrozbou. „Neděsí mě to kvůli mně, ale kvůli budoucnosti nás všech. Můj čas tady už je skoro zpečetěný,“ dodal.


Přečtěte si také