Virály

14. prosince 2021 09:44

redakce Prima Lajk

Žena tvrdí, že cestovala ve vlaku s mimozemšťanem. Jak podle ní vypadal?

Matka britské podnikatelky a bývalé televizní hvězdy Gemmy Collinsové tvrdí, že se setkala s mimozemšťanem a telepaticky s ním komunikovala.

Bývala televizní hvězda známá zejména díky reality show v Británii Gemmy Collinsová nedávno odhalila děsivé tajemství, které jí prozradila její matka. V podcastu pro BBC Sounds přiznala, že se její matka Joan prý skutečně setkala s mimozemšťanem při jízdě vlakem. „Celá naše rodina věří v existenci mimozemšťanů. Moje máma Joan dokonce jednoho potkala,“ nechala se slyšet Britka v rozhovoru.

„Máma mi to popisovala tak, že seděla ve vlaku a najednou uviděla ‚toho‘ chlapa – hned na první pohled na něm bylo něco divného,“ popisovala Collinsová matčinu vzpomínku. „Oči měl mrtvolné a děsivé. Matka se s ním pokusila telepaticky navázat spojení a v duchu mu řekla: ‚Třikrát zašustěte novinami, pokud jste mimozemšťan,‘“ přikázala mu prý Joan. „A on to udělal!“ řekla dychtivě Collinsová s tím, že se mimozemšťan převlékl za člověka, aby zapadl do našeho světa.

Bývala britská hvězdička také přiznala, že je její matka čarodějnice a cítí všechna nadpřirozená znamení. Nevíme, zda jí toto tvrzení má dodat více na věrohodnosti, ale to už necháme na vás, zda příběhu věříte, nebo ne. V závěru rozhovoru ještě Collinsová dodala: „Pokud jsou mezi námi nějací mimozemšťané, a já věřím, že ano, jste zvaní k nám domů na štědrovečerní večeři. Chtěla bych vás poznat.“

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie hvězda rozhovor zahraničí mimozemšťan E.T. setkání s mimozemšťanem Gemma Collins BBC Sounds

Přečtěte si také