Virály

10. ledna 2022 10:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Cestovatel časem prozradil, kdy přesně dojde k objevení mimozemšťanů! Bude to ještě tenhle rok?

Další cestovatel v čase nás přišel varovat. Tentokrát jde o mimozemšťany.

Poslední dobou se s lidmi, kteří se vrátili v čase z budoucnosti, přímo roztrhl pytel. Už máme pocit, že se na nás každý týden řítí nějaká apokalyptická katastrofa, která zničí celou planetu. Nyní samozvaný cestovatel časem, který chce raději zůstat v anonymitě, tvrdí, že přišel z budoucnosti varovat lidstvo před dalším nebezpečím.

Na TikToku vystupuje pod přezdívkou Past Time Travel a před nedávnem sdílel děsivé video o třech předpovědích, které se mají v tomto roce vyplnit. Jedna z nich je, že 2. srpna 2022 navážeme kontakt s mimozemskou civilizací. To, jaké však odhalení ufounů bude mít dopad na náš svět, cestovatel v čase jaksi zapomněl sdělit.

Další „důležité“ datum, které bychom si prý měli poznačit do kalendáře je 15. března 2022. V tento den má vybuchnout sopka, která vytvoří oblak popela kolem poloviny zeměkoule. Dne 28. června 2022 se prý zase ztratí letadlo na celý měsíc, přičemž poté, co se najde, pasažéři vypovědí, že to trvalo jen tři hodiny. Jestli tomu věříte, nebo ne, už necháme na vás, ale pro tu legraci by bylo zajímavé si tato data poznačit do kalendáře a sledovat, zda se alespoň něco z toho vyplní.


Přečtěte si také