Virály

1. listopadu 2021 13:17

redakce Prima Lajk

Naštvaný zákazník si stěžoval na sexuální láhev od kečupu. Co ho proboha tak pohoršilo?

Zákazník podal stížnost na oblíbený restaurační řetězec Pizza Hut kvůli lahvím od kečupu, které mají sexuální podtext.

Jednatřicetiletý Adrian Shann z Velké Británie se stal kvůli veřejné stížnosti hvězdou internetu. Všechno začalo tím, když na svém profilu na sociální síti napsal, že oblíbený restaurační řetězec Pizza Hut prodává lahve od kečupu se sexuálním podtextem. Konkrétně ho pobouřil popisek „Shake, Squeeze and Squirt“, což v překladu znamená: Protřepejte, zmáčkněte a stříkněte.

Nápis ho prý pohoršil natolik, že ho to odradilo od toho, aby si kečup dal. „Zní to jako pozvánka na swingers party. Nechápu, kdo mohl takovou větu vymyslet,“ rozčiloval se Shann. „Ještě že se mnou nebyla moje malá neteř a kečup neviděla,“ doplnil. Muž se dokonce rozhodl napsat i oficiální e-mail společnosti Pizza Hut a promluvil o problému v tisku, což někteří uživatelé na internetu považovali za přehnané.

Od té doby mu prý lidé dokonce nechávají nevhodné obaly od kečupu před jeho domem a mají z něj srandu. Fastfoodová restaurace Pizza Hut se posléze k Shannově stížnosti vyjádřila a omluvila se za pohoršení: „Omlouváme se, pokud jste byl při vaší nedávné návštěvě naší restaurace uražen nebo rozrušen. Vězte, prosím, že není naším záměrem, aby se některý z našich hostů cítil nepříjemně,“ napsala restaurace na svou obhajobu.


Přečtěte si také