Virály

20. ledna 2020 11:07

sarka.turcekova@gmail.com

Nejpitomější trend roku! Lidé používají zubní pastu jako lubrikant. Proč by to ale rozhodně neměli dělat?

Pro některé lidi může být nákup lubrikačního gelu dost trapným zážitkem, takže se ho snaží raději nahradit tím, co najdou doma.

To ale nemusí být vždycky dobrý nápad, zejména tehdy, pokud si k tomu vyberou zubní pastu. Jeden uživatel Redditu se přiznal, že to vyzkoušel a neudělalo mu to vůbec dobře. Jakmile totiž pastu použil jako lubrikant, tak ho začaly namazané genitálie hodně bolet. Tělem se mu rozjela bodavá bolest, která trvala po několik dní. Bolelo to, kdykoliv pohnul nohama. Později ten den, kdy použil pastu jako lubrikant, šel na toaletu, a když si sundal kalhoty, viděl divné zabarvení. Kůže byla rudá a drsná, na některých místech měl stroupky.

Komentující mu psali, že zřejmě od zubní pasty utrpěl chemické popáleniny, protože funguje jako mírné brusivo. Jiný uživatel, který to zkoušel, dopadl hodně podobně. Odborníci tvrdí, že to je šílený nápad a že to může způsobit bolestivé popáleniny. Internetem totiž prý kolovaly mýty, že může zubní pasta nějak zlepšovat sexuální život. Jenže žádný z nich rozhodně není pravdivý, naopak může velmi uškodit. Zubní pasta se občas doporučuje pro svoje složení na odstranění různých skvrn. Mazat si ji na intimní místa ale vážně dobrý nápad není. Obsahuje bělicí prostředky, brusiva, či mátu peprnou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také