Louise a Martine Fokkens
Autor: profimedia.cz Louise a Martine Fokkens

Nejstarší prostitutky v Amsterdamu šly do důchodu. Neuvěříte, kolik mužů obšťastnily!

Tamara F. . Publikováno: 23.07.2021
Louise a Martine Fokken se mohou pyšnit titulem nejstarších amsterdamských prostitutek. Ačkoli tanga pověsily na hřebík už pár lety, dodnes si sestry rády zavzpomínají na staré časy.

reklama

Slavná amsterdamská čtvrť červených luceren je každý den zaplavená davy sexuchtivých, slintajících turistů, čekající na povyražení. Za výlohami se předvádí ženy i muži, které svým zákazníkům splní i ty nejdivočejší a nejzvrhlejší touhy. Mezi ně se ještě před pár lety řadila i osmdesátiletá dvojčata Louise a Martine Fokkens, nejstarší amsterdamské prostitutky.

Sestry se těší takové slávě a zájmu, že o sobě nechaly dokonce natočit dokument s názvem Meet the Fokkens, ve kterém popisují jejich neuvěřitelný život. Svou kariéru musela dvojčata ukončit kvůli zhoršující se artritidě, která ztěžovala pohyblivost, a také skutečnosti, že už těžce získávaly nové zákazníky. Za dlouhých padesát let v oboru však zvládly obšťastnit neuvěřitelných 335 tisíc klientů. Stejně jako i jiné babičky se sestry Fokkens rády chlubí svými vnoučaty a rády malují, takže pokud si odmyslíte tu prostituci, jsou to vlastně normální babičky.

Joan svou proměnou inspiruje ženy po celém světě

GALERIE: Fitness babička zhubla 25 kilo a začala znovu žít. Teď má lepší zadek než dvacítka!

Láska kvete v každém věku

Sexy babča je po rozchodu s kolouškem a hledá dalšího nápadníka. Dali byste si říct?

reklama