Virály

3. března 2023 17:25

redakce Prima Lajk

Nenáviděný Adin Ross čelí obří kritice. Vážně vybízel fanouška, aby zabil vlastního bratra?

Streamer Adin Ross na sebe znovu upozornil.

Permaban na Twitchi už má, novou smlouvu na konkurenčním Kicku ale taky, v tuto chvíli tak nechvalně proslulý streamer Adin Ross nikam neodchází. Poté, co převzal štafetu nejnenáviděnějšího toxického zoufalce na internetu po Andrew Tateovi, se Ross začal skutečně vybarvovat. Nejen, že urážel některé ze svých kolegyní ze streamerské komunity, ale rovněž například propagoval fašismus nebo šířil bizarní konspirační teorie.

Zatímco si tak mezi jistou malou částí internetu nachází skalní příznivce, většina normálního světa si jen ťuká na čelo. A teď si ťuká obzvlášť hodně, protože nejnovější Rossův incident vyvolal skutečné obavy o jeho příčetnost.

Ross totiž údajně vybízel jednoho ze svých fanoušků, aby podřezal (!) svého bratra za to, že podporuje konkurenčního streamera Hasana, s nímž se Ross nemá rád. Dokonce mu za to nabídl i peníze – 20 tisíc dolarů. To ale není jediný kontroverzní moment z minulého týdne. Ross rovněž ve videu s pár dalšími fanoušky navrhoval jednomu z nich, aby počůral jeho bratra. Další z jeho fanoušků pak na streamu napadl sestru. Skutečně inspirativní podívaná pro mladé. Podivné chování známého streamera naštěstí na internetu začíná rezonovat, a všeobecně platí shoda, že Twitch učinil správné rozhodnutí.


Přečtěte si také