Virály

16. března 2021 01:49

sarka.turcekova@gmail.com

Nová seznamka dovoluje uživatelům psát si jen jednou týdně! K čemu to je?

Tvůrci nové seznamky mysleli zřejmě i na ušetření času svým uživatelům, kteří se sem přijdou seznamovat.

Seznamovací aplikace mohou být přinejlepším únavné. Tvůrci téhle seznamky však zjevně doufají, že lidem pomohou trávit na seznamce co nejméně času a ukončí také cyklus neustálého mazání velkého množství zpráv a stahování dat. Aplikace se jmenuje Čtvrtek – a jak už z názvu napovídá, že na ní mohou uživatelé pouze tento den. Na rozdíl třeba od Tinderu nebo Bumble tam tak nemusíte strávit tolik času. To by podle tvůrců seznamky mělo zabránit velkému nátlaku spojenému se seznamováním, kdy se svobodní budou o dost víc těšit volného času a méně budou koukat do mobilu.

Další výhodou pak může být třeba to, že už nebudou muset lidé čekat na odpověď třeba týden – seznamka bude jednoduše fungovat jenom jediný den, kdy si budou moci aktivně psát. Aplikace bude spuštěna příští měsíc v Londýně a New Yorku, kde se již zaregistrovalo více než 94 tisíc lidí. V květnu bude spuštěna také v Manchesteru, Birminghamu, Cardiffu, Liverpoolu, Glasgow a Dublinu. Do Berlína, Amsterdamu a Paříže se aplikace dostane do koncem června. Uživatelé nové aplikace jsou požádáni, aby aplikaci kontrolovali hlavně ve čtvrtek ráno, pokud mohou. Navíc by to mělo zabránit v používání aplikace těm lidem, kteří neradi odpovídají a vytvářejí dojem „duchů“.

Aplikace je podobná jako jiné – liší se jen tím, že nabízí možnost „příběhů“, kdy uživatelům umožňuje nahrávat videa, která zůstanou zobrazitelná po dobu 24 hodin.


Přečtěte si také