Virály

26. srpna 2021 16:12

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 10 mužských vlastností, které by chtěla mít každá žena. Souhlasíte s tím?

Ačkoli to dámy nikdy nepřiznají, jsou jisté mužské vlastnosti, po kterých tajně touží.

Žádná žena na světě není stejná a to platí i u mužů. Každý z nás má jiné touhy, přání, osobnost a vlastnosti. Přesto se ale najde pár skvělých mužských vlastností, které by každá žena na světě brala všemi deseti. Jakých atributů si dámy nejvíce cení na chlapech a tajně by je chtěly mít taky?

1. Drzost – Zdravá drzost je prostě sexy a rajcovní. Nebylo by na škodu, kdyby si ji osvojily i některé ženy.

2. Sebevědomí – Mít takové sebevědomí jako mají muži, je sen. Nebojte se mít pořádnou dávku sebedůvěry, se kterou s přehledem zvládnete i situace, které vám nejsou tolik po chuti.

3. Flirtování – Sice se říká, že by měl první krok udělat muž, ale to už je v dnešní moderní době trochu passé, ne? Občas si zaflirtovat je prostě boží a neskutečně vám to zvedne sebevědomí.

4. Přímočarost – Jít rovnou k věci a nechodit kolem horké kaše je jedna z vlastností, kterou by se měly naučit všechny ženy. Je to k nezaplacení.

5. Nic neřešit – Tak tuhle mužskou vlastnost by si měly vrýt ženy do paměti. Nebylo by krásné, kdybychom neustále něco neřešily, nerozebíraly a prostě to nechaly být? Vždyť ono to nějak dopadne samo.

6. Jít do všeho na plno – Jakmile se chlap pro něco rozhodne, jde si tvrdě za tím. Nepřemýšlí nad tím, co by se mohlo pokazit. Ne, prostě to udělá. To je paráda.

7. Dochvilnost – No, jak to jen říct... Musíme si přiznat, že ženy úplně na čas nechodí, takže tahle mužská vlastnost by se docela hodila.

8. Dětinskost – Teď nás nechápejte špatně, ale být jednou za čas malým dítětem je úžasné. Nemyslet na problémy a prostě si užívat život jako za mlada.

9. Smysl pro orientaci – Nechceme teď nikoho urazit, čest výjimkám, ale jestli jsou ženy v něčem expertky, tak je to v tom se někde ztratit. Taková malá mužská navigace v hlavě by se docela hodila, nemyslíte?

10. Možnost sníst cokoli – Jaký je asi život, ve kterém si nemusíte hlídat váhu? Už víme, je to ten mužský. Klobáska v jedenáct večer a k tomu deset piv. Žádná celulitida ani povislé břicho nebo zadek. Jíst a pít, co hrdlo ráčí, je prostě sen.


Přečtěte si také