Virály

30. července 2020 14:38

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 10 věcí, za které by se ženy neměly nikdy omlouvat. Souhlasíte s tím?

Ženy mohou být citlivá a křehká stvoření, stejně tak ale mohou být silné a nezávislé. Není jednotná tabulka toho, jaká by žena měla či neměla být. Ženy často cítí tlak od svého okolí kvůli tomu, co by dělat měly nebo co se pro ně nehodí. Za žádný koníček či styl života by se žena neměla omlouvat.

1. Za vyslovení slova „ne“

Ženy se často cítí provinile za to, že řeknou ne. Často je totiž snazší říct ano, bez ohledu na to, jaký to bude mít dopad.

2. Za oblibu „mužských“ zájmů

Kdo kdy řekl, že žena nemůže být automechanik či popelář? Za to, co vás baví byste se nikdy neměla omlouvat či to zdůvodňovat. Žijeme přece ve 21. století!

3. Pro nenošení make-upu

Pokud make-up nemáte rády, prostě ho nenoste – je to vaše volba.

4. Pro životní styl

Už vás unavuje pořád dokola odůvodňovat proč nepijete alkohol nebo nejíte maso? Nedělejte to! Nikdo by se neměl stydět nebo se cítit provinile za svůj životní styl, natož si to obhajovat.

5. Pro zábavu

Kdy jste naposledy tancovaly, zpívaly nebo jste prostě jen tak blby s kamarádkami a říkaly jste si: „Co by si o tom lidé pomysleli?“ Koho to zajímá? Můžete si dělat co chcete, pokud tím nikomu neubližujete.

6. Být trochu sobecká

Sobectví není tak špatné, zvlášť pokud přichází v malých porcích. Je v pořádku, když chcete nějaký čas pro sebe, na to nepotřebujete omluvu.

7. Za emoce

Lidé prostě mají emoce – někdy se smějí, pláčou a ne vždy k tomu musejí mít důvod. Projevujte své emoce, je to přirozené.

8. Za potřebu pomoci a požádání o ni

Téměř každá žena ve svém životě potřebovala pomoct, ale styděla se o ni požádat. Měly byste pochopit, že žádost o pomoc je normální a není to žádná známka neschopnosti. Lidé vám pomohou určitě rádi!

9. Za to, co nosíte na sobě

Vždy se najde někdo, kdo vám může zkritizovat vaše oblečení, nemůžete se zavděčit každému. Je to záležitost pouze vašeho osobního vkusu, pokud je vám dobře ve sportovním oblečení nebo v roztomilých šatičkách, neměňte to.

10. Za své úspěchy

Nenechte se těmi, kteří vaše úspěchy snižují, ovlivnit. Buďte hrdá na své úspěchy, zasloužíte si to!

Sdílejte článek

Přečtěte si také