Virály

12. února 2019 17:20

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 11 typů lidí, kteří zůstanou navždy sami. Proč tyhle osoby nikdo nechce?

Existuje spoustu single lidí, někteří jsou ale odkázáni k tomu, že jim tento status zůstane navždycky.

Podle průzkumů je až 60 % mileniálů, tedy generace narozené na přelomu tisíciletí, single. Možná se divíte, jak je to v dnešní široké nabídce nejrůznějších online seznamek se stovkami milionů uživatelů z celého světa možné. Odpověď je snadná – existují totiž lidé, kteří jednoduše mají takové vlastnosti, že s nimi chce málokdo jít na více než dvě rande. A tohle je 11 typů osobností, se kterými nechce žít opravdu nikdo.

1. Maminčin mazánek

Pozval vás muž po úžasné večeři ještě k sobě domů na kávu, ale požádal vás, abyste byla tiše, protože jeho rodiče spí ve vedlejším pokoji? Znamená to jediné – jde o maminčina mazánka, který stále bydlí u rodičů, přestože dávno není student. Měl by si ale snad vařit, prát, uklízet a platit nájem sám? Proč, když to všechno může zajistit maminka s tatínkem. Tenhle chlap může být skvělý kamarád, ale rozhodně ne manžel.

2. Fanoušek

Nemůže s vámi jít na návštěvu k vašim rodičům, protože musí (s klukama v hospodě) vidět zápas svého oblíbeného týmu? Pak vězte, že to je totální sportovní fanatik, který vám nikdy nedá přednost před sledováním sportovních přenosů. A vždycky se najde kamarád, který se k němu rád přidá. Celý byt či dům navíc bude plný míčů, puků, šál, trofejí a dalších sportovních suvenýrů. A jestli se tam najde místo i pro vás, vůbec není jisté.

3. Sochař

Tento typ člověka vnímá svého partnera jako nepopsaný list, který potřebuje zformovat, aby přesně odpovídal představám „sochaře“. Pokud vás neustále srovnává s druhými a říká vám, že nemáte nosit tyhle džíny, nebo vás nutí posilovat, abyste měla svaly jako Schwarzenegger, utíkejte! Pravděpodobně jste narazila na sochaře, který si absolutně neuvědomuje své vlastní nedokonalosti.

4. Vtipálek

Tenhle typ je za každých okolností připraven celý večer vyprávět své příhody a laciné vtipy, aniž by měl sebemenší zájem poslouchat ostatní. Takže pokud se pokusíte přijít se svým příběhem, okamžitě vás přeruší a začne frází ve stylu „Jo, to já když jsem…“ Raději proto běžte na stand-up vystoupení než na další schůzku s tímto sebestředným tvorem.

5. Zadaný

Jakmile uslyšíte od muže větu „mám přítelkyni, ale rozhodli jsme se udělat si pauzu“, okamžitě od něj dejte ruce pryč. Může se totiž jednoduše stát, že celý večer uslyšíte jen o jeho ex. Ať už o ní bude mluvit pozitivně, nebo negativně, znamená to, že ji má stále v hlavě, a začít s tímto člověkem vztah rozhodně nemá smysl. Ledaže byste se chtěla cítit jako páté kolo u vozu.

6. Rozhazovač

Tento typ muže vezme ženu do nejluxusnější restaurace, kde objedná humra a kaviár. Při další schůzce ji ale požádá, jestli by mu nepůjčila pětistovku. Ženy-rozhazovačky si pro změnu dokážou vzít půjčku na nový kabát nebo iPhone. Na vztahy s těmito lidmi opravdu bacha, můžou totiž snadno vést k dalšímu vztahu, a to s exekutorem.

7. Hysterický stěžovatel

Steak je studený, mléko prošlé a v hotelovém pokoji není utřený prach – to vše může být pro tento typ lidí důvodem k tomu, aby ztropili scénu. Nejhorší na tomto člověku je, že může být v jedné vteřině šťastný a ve druhé totálně nepříčetný – stačí jakákoliv záminka. A strávit celý život ve společnosti se sklopenýma očima a omluvným výrazem, protože se stydíte za chování vašeho protějšku, to opravdu nechcete.

8. Závislák na smartphonu

Představte si následující scénu: vyprávíte dojemný příběh o tom, jak vám v dětství umřel pes, a v tom nejdramatičtějším momentu zjistíte, že oči vašeho partnera jsou přilepené k jeho mobilu. Ten celkově málokdy pustí z ruky – neustále někomu píše na chatu, komentuje statusy, při jídle sleduje videa a při každé příležitosti si musí udělat selfie. Tito lidé doslova žijou na sociálních sítích, takže pro ně možná bude lepší, když si svou lásku najdou právě tam.

9. Šetřílek

Oproti předchozímu typu tihle lidé smartphone stále nemají. Proč taky, když jejich Nokia 3310 funguje dokonale. Stejně tak si hýčká své staré oblečení a zbavuje se ho jen tehdy, když se na něm vytvoří díry větší než pěst. Neznamená to ale, že by na nové oblečení neměl peníze, prostě jen nevidí důvod, proč si ho kupovat. Image mu nic neříká. Jejich partneři však obvykle mají jiný názor a představa, že se spolu objeví ve společnosti, je vyloženě děsí. A v takovém vztahu se příliš dlouho vydržet nedá.

10. Zoufalec

Tento člověk se chce tak usilovně oženit, že tím děsí všechny své potenciální životní partnery. Muž, který hned na prvním rande mluví o tom, kolik by chtěl mít dětí, možná jen chce dát najevo, že není přelétavý. To platí i o ženě, která chce svého nového přítele představit rodičům, i když ho zná pouhé tři dny. Tyhle věci prostě většina lidí na začátku opravdu slyšet ani zažít nechce.

11. Aktivista

Lidé, kteří jsou přesvědčení o nějakém názoru, často mají tendenci hodnotit potenciální partnery podle toho, jestli je také sdílejí. Naprostý myšlenkový soulad je pro ně extrémně důležitý a jakékoliv vtipkování na toto téma je zakázáno. Pokud narazíte na takového člověka, pak máte dvě možnosti – přijmout jejich názory za své a striktně se jimi řídit, nebo utéct, dokud můžete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také